Firma OGRODY COMPLEX- ogrodnik Warszawa , usługi ogrodnicze w Warszawie, Otwocku, Józefowie i okolicach.

Firma Ogrody Complex to składowa wielu podróży po świecie właściciela, ale też studia ogrodnicze i długoletnia współpraca z wybitnymi architektami z Londynu. Wszystkie te elementy połączyły się w jedną całość, by dostarczać najlepsze projekty ogrodów, budowę ogrodów oraz ich pielęgnację w Warszawie.

Zapewniamy kompleksowe usługi ogrodnicze.

Zajmujemy się montażem systemów nawadniania, montażem robotów koszących, budową tarasów z deski kompozytowej oraz z drewna. Budujemy  pergole, zadaszenia, domki narzędziowe, sauny, balie do schładzania. Dla naszych klientów oferujemy pielęgnację i serwis ogrodu przez cały sezon

Posiadamy wiele doświadczenia w pielęgnacji ogrodów. W Londynie opiekowaliśmy się ponad 30 prywatnymi ogrodami z dużym sukcesem. W naszej ofercie wykonujemy koszenie trawników, wertykulacje trawników, aeracje trawników, nawożenie, ochronę przez chorobami i szkodnikami roślin. Znamy się na cięciu drzew, krzewów, bylin. 

W jednej firmie otrzymają Państwo kompleksową usługę ogrodniczo- budowlaną. Zadbamy o wspaniały projekt ogrodu, realizację jego budowy wraz z brukowaniem wjazdu, opaski wokół domu, budową tarasu po późniejszy serwis ogrodu. Mają Państwo pewność, że ogród będzie piękny przez wiele lat. 

Posiadamy szeroki zestaw maszyn, by nasze prace przebiegały jak najszybciej i jak najmniej uciążliwie dla Państwa.

Nasza obecność w Londynie przez wiele lat i nauka od najlepszych ogrodników i architektów pozwala nam na duży komfort w pracy ogrodniczej w Warszawie. 

Nasza firma znajduje się w Otwocku małym. Obsługujemy cały teren Warszawy i okolic. Zapraszamy do współpracy!