Roboty ziemne Warszawa! 

Z racji naszej długoletniej działalności związanej z budową ogrodów, pielęgnacją ogrodów, posiadamy dostęp do szerokiego zakresu maszyn, którymi wykonujemy wszelakie prace związane z pracami ziemnymi, budową ogrodów. Dzięki samochodom ciężarowym transportujemy do inwestora cały sprzęt na raz. Prace ziemne na terenie Warszawy i okolic. Cenimy czas klienta dlatego firma wykonuje wszystkie prace sprawnie i zgodnie z przepisami Bhp.

Wykonywanie prac ziemnych w Warszawie

Zakres oferowanych usług

Niwelacja terenu- do niwelacji używamy koparek 3,5 t oraz 2t. Koparki są nowe, zwrotne, dysponują dużą mocą i szybkością działania

Wywożenie, wwożenie ziemi – przy terenach z dobrym dostępem polecamy koparko ładowarki do pracy, natomiast na terenach gdzie jest utrudniony transport, wywóz czy przywóz urobku odbywa się z pomocą łyżki hds. Do przemieszczania mniejszych ilości towaru używamy wozidła 2,5 i 3 tonowego lub miniładowarek.

Wykopy pod fundamenty, kopanie przyłączy, mediów, zbiorników

Kopanie oczek wodnych, stawów, strumieni

Kompleksowa obsługa inwestycji deweloperskich

Wywożenie gruzu i innych zanieczyszczeń, wyburzenia

Dostarczanie ziemi kompostowej do ogrodów

Oferta transportu kruszyw, humusu, gruntu


Jakim sprzętem wykonujemy roboty ziemne?

Przede wszystkim używamy nowych sprzętów, które zapewniają terminowe wykonanie zleconych projektów. W naszej kolekcji znajdują się głównie sprzęty takich firm jak Bobcat, BCS, Wacker Neuson. Każde zlecenie to sztuka doboru odpowiednich maszyn które szybko i sprawnie wykonają każde zlecenie.

Koparki gąsienicowe

Świetnie radzą sobie w robotach na grząskim terenie. Lekka waga oraz regulowane gąsienice pozwalają na sprawny wjazd na miejsce inwestycji.

Koparki kołowe

Koparki te pozwalają na pokonywanie dłuższych dystansów bez potrzeby transportowania. Maszyny te jednak gorzej sprawują się na grząskim terenie. Natomiast na utwardzonych placach są bardzo wydajne.

Koparko-ładowarka

Tego rodzaju ciężki sprzęt jest najbardziej uniwersalny dla różnorakich prac ziemnych. Dojazd do miejsca zlecenia odbywa się na kołach i mamy do dyspozycji ramie kopiące oraz łyżkę o dużej pojemności do przewożenia materiałów.

Wywrotki

Do dyspozycji mamy naczepy ok. 30m3 pojemności i samochody 4-osiowe w miejscach gdzie teren nie pozwala na wjazd. Nowością jest urządzenie hds na pace samochodu ciężarowego. Mamy do dyspozycji pakę o pojemności 10m3 i jest to niezbędne kiedy trzeba podać lub zabrać materiał przez istniejący płot. Korzystamy również z wozideł o różnych pojemnościach. Jest to sprzęt na wymagający teren z napędem 4×4. Taki sprzęt w naszej ofercie pomaga nam w pracach ogrodowych gdzie ilość miejsca jest ograniczona.

Roboty ziemne w Warszawie to nasza codzienność!

Dlaczego warto korzystać z naszych usług w wykonywaniu prac ziemnych?

Współpracujemy z najlepszymi operatorami dzięki temu zajmujemy się najtrudniejszymi zadaniami. Również posiadane doświadczenie w bardziej budowlanych pracach pozwala nam z dużym powodzeniem przeprowadzać niwelacje terenu, korytowanie, drenaże, osuszanie fundamentów. Cechuje nas terminowość, wieloletnie doświadczenie, dokładność wykonywania powierzonych zadań.

Zapraszamy do kontaktu tel. 697543959 OGRODY COMPLEX