Zakładanie ogrodów w Warszawie

Budowa ogrodu to jeden z najciekawszych etapów dla nas, dla Państwa być może po części uciążliwy. Robimy wszystko by powstawanie Państwa ogrodu przebiegało według harmonogramu, dzięki czemu panuje ład i pracę idą szybko ku końcowemu celowi- oddaniu ogrodu do użytku.
Nasza ekipa to wykwalifikowane osoby o dużym doświadczeniu wobec tego prace przebiegają sprawnie bez zbędnego przerywania. Na co dzień używamy cięższych maszyn by przyśpieszyć zwłaszcza prace ziemne.

Kompleksowa budowa ogrodów w Warszawie

Budowa ogrodu to ciężka praca wielu osób. Porządne wykonanie ogrodu to potrzeba dużej wiedzy i doświadczenia. Przygotowanie i oczyszczanie terenu, niwelacja,  zakładanie rabat i trawnika, przygotowanie projektu nasadzeń, wykonanie instalacji nawadniających i elektrycznych – to wszystko wymaga dużego nakładu pracy i umiejętności. Marzenie o pięknym ogrodzie zrealizujesz z nami, sprawdź naszą ofertę. Zakładanie i aranżacja ogrodów w Warszawie to nasza specjalność. Budowaliśmy ogrody w Londynie. Małe ogrody, duże ogrody, ogrody na dachach. Ogrody przy Tamizie z pięknymi widokami. 

Jaki jest zakres prac w ramach zakładania ogrodów?

Wstępnie przygotujemy projekt i plan ogrodu, który będzie szyty na miarę klienta i będzie współgrał z otoczeniem. Prawie zawsze opieramy się gotowym projekcie przy dalszych pracach związanych z zakładanie ogrodu. Na tym etapie należy zgłaszać wszystkie wątpliwości, uwagi i sugestie tego, czego wymagasz od ogrodu, który dla Ciebie zbudujemy. Tworzymy grupę profesjonalistów w dziedzinie obsługi klienta, budowy ogrodów, projektowania ogrodów, pielęgnowania ogrodów i na każdym etapie bardzo ważna jest owocna współpraca. Satysfakcja klienta jest na pierwszym miejscu .
Posiadasz już gotowy projekt? Przejmiemy nadzór wykonawczy nad jego wykonaniem i zrobimy wszystko, by projekt został wykonany na 100%.

Zakładanie ogrodu zazwyczaj obejmuje powtarzalny szereg zadań do wykonania. Zakładanie ogrodów obejmuje:

 • przygotowanie terenu, oczyszczanie z chwastów, gruzu, wywożenie nieczystości
 • niwelację terenu,
 • zakładanie trawników z rolki i trawników z siewu
 • nasadzenia zgodnie z projektem,
 • utwardzanie powierzchni, brukowanie wjazdów, ścieżek, tarasów
 • montaż małej architektury, pergole, zadaszenia, ławki, wiaty ogrodowe
 • instalację systemów nawadniających,
 • instalacja oświetleniowa
 • instalację robotów koszących
 • budowę oczek wodnych, basenów
 • montaż obrzeży ekobord

Każde z powyższych zadań wymaga wielu umiejętności i sprytu. Jesteśmy firmą, która zatrudnia tylko najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Posiadamy wiedzę akademicką w zakresie ogrodnictwa i architektury krajobrazu, ale też posiadamy doświadczenie w budowie najwspanialszych ogrodów. Zawsze zależy nam na Państwa komforcie, dlatego zawsze staramy się działać szybko, sprawnie i doskonale.

Proces zakładania ogrodów w Warszawie i okolicach to nasza praca. Zawsze staramy się domówić każdy szczegół z Państwem by praca z założeniem ogrodu przebiegała jak najsprawniej. Zawsze służymy radą jak przygotować teren działki by ogród był zdrowy i piękny. Mamy do dyspozycji całą gamę sprzętu budowlanego i zawsze go używamy by wykonać zlecone zadania jak najlepiej. Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.

Zawsze realizacją ogrodu kieruje osoba uprawniona. Kierownik, który posiada doświadczenie w ogrodnictwie, budownictwie i architekturze krajobrazu. Ta osoba służy radą i pomocą w każdej chwili.

Ile trwa budowa ogrodu?

W zależności od wielkości i skomplikowania ogrodu długość realizacji ogrodu może wynieść od 4 do 30 dni. Czynnikami decydującymi o długości trwania budowy ogrodu są warunki atmosferyczne, wielkość ogrodu, skomplikowanie projektu, ilość elementów budowlanych (tarasy, patio, zadaszenia, pergole, murki oporowe, nawierzchnie brukowane, oczka wodne). 

Jaki jest koszt budowy ogrodu?

Tutaj również ma wpływ wielkość ale też jakość materiałów oraz dodatków typu mała architektura, oczka wodne, baseny, kaskady. Wycena jest przygotowywana podczas tworzenia projektu ogrodu na podstawie zapotrzebowania materiałów. 

Po każdej inwestycji następuje odbiór ogrodu przez klienta. Nasza gwarancja na wykonany ogród wynosi 24 miesięce. Jeżeli nasza firma wykonuje późniejszą pielęgnację, gwarancja może się znacznie wydłużyć.

W razie jakichkolwiek zapytań odnośnie budowy ogrodów, proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie: 697-543-959

Zajmujemy się również: