Budowa ogrodów

Budowa ogrodu to jeden z najciekawszych etapów dla nas, dla Państwa być może po części uciążliwy. Robimy wszystko by powstawanie Państwa ogrodu przebiegało według harmonogramu, dzięki czemu panuje ład i pracę idą szybko ku końcowemu celowi- oddaniu ogrodu do użytku. 

Nasza ekipa to wykwalifikowane osoby o dużym doświadczeniu wobec tego prace przebiegają sprawnie bez zbędnego przerywania. Bardzo często używamy cięższych maszyn by przyśpieszyć zwłaszcza prace ziemne. Następnie następuje niwelacja, wytyczanie rabat, brukowanie, kopanie nawodnienia oraz kabli elektrycznych, następnie tworzymy rabaty, podłączamy oświetlenie i na koniec siew trawnika bądź wykładanie z rolki. Wszystkie etapy są logicznie poukładane od początku do końca. 

Nad przebiegiem prac czuwa kierownik projektu, który odpowiada za pomyślny przebieg wszystkich prac. W razie pytań Państwo kontaktujecie się z tą osobą. 

Ile trwa budowa ogrodu?

W zależności od wielkości i skomplikowania ogrodu, mniej więcej długość każdego etapu budowy jesteśmy w stanie oszacować. Dzięki czemu jest możliwość oszacowania długości budowy całego ogrodu. To wszystko ustalamy na miejscu z Państwem podczas spotkania na miejscu inwestycji. 

Jaki jest koszt budowy ogrodu?

Tutaj również ma wpływ wielkość ale też jakość materiałów oraz dodatków typu mała architektura, oczka wodne, baseny, kaskady. Wycena jest przygotowywana podczas tworzenia projektu ogrodu na podstawie zapotrzebowania materiałów. 

Po każdej inwestycji następuje odbiór ogrodu przez klienta. Nasza gwarancja na wykonany ogród wynosi 12 miesięcy. Jeżeli nasza firma wykonuje późniejszą pielęgnację, gwarancja może się wydłużyć do 24 miesięcy. 

W razie jakichkolwiek zapytań odnośnie budowy ogrodów, proszę o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie: 697-543-959